Değerli Hastamız;

Modern Dental Klinik olarak; hastalarımızın özel hayatlarının gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz. Bu nedenle kişisel verilerin kullanımında, temel hak ve özgürlükleri korumak amacıyla yürürlükte olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Hastalarımız kişisel verilerini, özel nitelikli kişisel verilerini ve aile ve yakını Verilerini (ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu numarası, e-posta, adres, kimlik bilgileri, konaklama, fatura bilgileri, sağlık verisi, fotoğraf gibi) işletmemizin resepsiyonundan ve web sitesi gibi kanallardan; sözlü, yazılı, ya da elektronik ortam üzerinden bize iletebiliyorlar.

Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi kliniğimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla işlenmekteyiz.

Biz verilerinizi; her zaman güvenle saklıyor ve randevu, hasta kayıt, bilgi işlem, iş geliştirme, güvenlik için ve ayrıca verilerinizi iş ilişkisi içerisindeki iş ortaklarımızla, tedarikçilerimizle (yetkili veya çalışanları) şirketimizin yetkilileri ile, hissedarlarımızla, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilere, gerekli tedbirler alınmak sureti ile aktarımı ve paylaşımını hizmetlerimizin sağlanması ve yasal yükümlülüklerimizin ifası amacıyla kullanıyor, bunların dışında kimseyle paylaşmıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize başvurarak; Kişisel verilerinizin kullanılma amacını, hangi kuruluşlarla ve ne amaçla paylaşıldığını öğrenebilirsiniz.

Eksik ya da hatalı kaydedilen, kullanılan bilgilerinizin düzeltilmesini kanunda öngörülen şartlar sağlanmışsa bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz.

Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için talebinizi yazılı olarak kliniğimize iletebilir, detaylı bilgi almak için drbugrayilmaz.com/kisisel-verilerin-korunmasi linkini ve 6698 sayılı Kişisel verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla;