Dr. Buğra Yılmaz

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

2003 yılında Manavgat Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra lisans eğitimi için girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2008 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında uzmanlık ve doktora eğitimine araştırma görevlisi olarak başlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresince kendi alanındaki klinik ve bilimsel eğitimler yanında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde KBB, Genel Cerrahi, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon Anabilim dallarında rotasyon eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.

Temporomandibuler Redüksiyonlu Disk Deplasmanı Olgularında Eklem İçi Sodyum Hyaluronat Enjeksiyonunun Etkinliğinin Araştırılması konulu doktora teziyle çene eklem problemleri ve tedavileri konusunda uzmanlık tezini tamamlayarak 2014 yılında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dalında uzmanlığını almıştır. Aynı yıl Ağrı Asker Hastanesinde askerlik görevini uzman diş tabip teğmen olarak tamamlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında birçok eğitim ve kongrelere katılmıştır.

2015 yılından itibaren Manavgat’ta açmış olduğu kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

İmplantoloji, yetersiz çene kemiklerinde kemik greftleme ile kemik genişletme, sinüs lifting, çene kistleri, diş enfeksiyon ve abseleri, gömülü dişler, ağız hastalıkları, çene eklem problemleri ve tedavileri özellikle uzmanlık alanındaki tedavilerdir.

Kliniğimiz Hakkında

2015 yılında Manavgat’ta faaliyete geçen hijyeni hiç bir zaman terketmeyen ve bu konuda kendini sürekli yenileyen kliniğimiz ile hastalarımıza Cerrahi ve İmplantoloji, Diş Tedavileri ve Estetik Diş Hekimliği konularında hizmet vermekteyiz.

  • İmplant Tedavisi
  • Sabit ve Hareketli Protezler
  • Kanal Tedavisi
  • Estetik Diş Hekimliği